DSC00045.jpg

Zažite Halloween

tematické fotenie

 

Halloweenske fotenie

Rodinné | Rande | Fashion

Pripravili sme pre vás tematické halloweenske fotenie. Ak máte radi strašidielka, rezervujte si termín. V ponuke máme aj možnosť profesionálneho halloweenskeho nalíčenia od make up artist Klaudie.  

 
 

Ponuka fotenia

V rámci Halloweenskeho tematického fotenia sme pre Vás pripravili aj možnosť profesionálneho halloweenskeho líčenia na fotenie od make-up artis Klaudie. Toto líčenie je univerzálne a teda vhodné aj pre pánov :). Ak ste konzervatívnejší, máme pre Vás pripravených viacero halloweenskych rekvizít, ktoré Vašim fotkám dodajú tú správnu Halloweensku atmosféru.

DSC00509.jpg

Halloweenske fotenie

Zažite s nami atmosféru Halloweenu a nechajte nás vytvoriť Vám originálne tematické fotky, ktorými môžete prekvapiť rodinu a priateľov.

DSC00393.jpg

Halloweenske líčenie

Nenechajte si újsť píležitosť zažiť Halloweenske fotenie s profesionálnym tematickým líčením od make-up artist Klaudie. Po líčení sa vidíme na fotení ;)

 

45€

Halloweenske fotenie /bez líčenia/

- 1hod. fotenia v exteriéri, 
- Halloweenske rekvizity,
- 40 upravených fotiek v digitálnej podobe,
- zľavový kupón na ďalšie fotenie.

35€

Profesionálne Halloweenske líčenie na fotenie

Premente sa na nadprirodzenú bytosť v rukách profesionálnej make-up artist Klaudie. Líčenie dodá Halloweenskemu foteniu unikátnu atmosféru, ktorou prekvapíte svoje okolie.