Čo všetko dopĺňa svadobné video?

Na svadobné video existuje viacero pohľadov. Počas našej svadobnej produkcie sme sa stretli s rôznymi prístupmi. Niekto preferuje video dokumentárneho typu, kedy majú byť vo svadobnom videu zachytené dôležité momenty záznamovým štýlom. Ďalším prísputom je moderné svadobné video, ktoré je charakteristické dynamickejším strihom, ktorý je zvýraznený hudbou s tou správnou energiou.


Ale čo všetko dopĺňa atmosféru svadobného videa?


Ľudia: V prvom rade je to samotný mladomanželský pár a ich energia. Je podstatné, aby boli mladomanželia čo najviac uvolnení a svoj veľký deň si patrične užívali. Dôležití sú samozrejme aj hostia, ktorí dokážu vytvoriť energickú atmodféru na riadnej tancovačke.


Miesto: Každé miesto má svoje osobitné čaro, avšak či už kameraman alebo fotograf sa určite potešia miestam, ktoré samé o sebe pastvou pre oči. Vybrané miesto by malo byť hlavne blízke mladomanželom a mali by sa počas svadby cítiť výminočne.


Ročné obdobie: Letné mesiace poskytujú viacero možností pre vytvorenie krásnych záberov a fotiek, kedže je možné navštíviť rôzne parky, kaštiele, záhrady a historické pamiatky. Na druhú stranu, zimné mesiace dodávajú svadobnému videu tajomný až rozprávkový charakter. Je len na mladomnaželoch, ktoré ročné obdobie preferujú.


Svadobný program: Inak vyzerá video, ak sa začína až od obradu a úplne inak, ak natáčame už aj prípravy. Zachytenie svadobných príprav na peknom mieste môže dodať svadobnému videu špecifický nádych. Ak začíname natáčanie od obradu, snažíme sa mladomanželov presvedčiť na zopár záberov v exteriéry po obrade, aby sme zachytili romantické zábery, ktoré vo svadobnom videu zvýrazňujú vzťah mladomanželov.


Botahosť programu taktisto ovplyvňuje atmosféru videa. Zopár svadobných hier, kvízov a tancov je krásnou spomienkov na to, ako sa mladomanželia s hosťami zabávajú a užívajú si svoj ve´´lký deň.


#kameramannasvadbu #svadobnykameraman #svadba #svadobnevideo #svadobnyklip #svadobnefoto #luxusnasvadba #svadbasnov #svadobnyden