5 svadobných tipov pre nevestu - Ako vyzerať dobre na svadobnom videu

Máme pre vás 5 svadobných tipov, ako vyzerať na svadobnom videu úžasne. V svadobný deň samozrejme dbáte hlavne o svoj výzor, no v tomto článku vám priblížime ako príprava pred svadbou môže dopomôcť k perfektným záberom a fotkám.

1. Usmievajte sa

Svadobný deň vám priniesie veľa radosti, ale niekedy aj drobné nemilé prekvapenia. Na každej svadbe sa prihodí niečo, čo vás môže trošku rozhodiť. Patria sem také maličkosti ako neskorý príchod hostí, nevhodné poznámky zúčastnených, znema programu, meškanie podávania jedla a všeliaké iné drobnosti, ktoré by vás inokedy možno nerozhodili. Skúste sa však na situáciu pozrieť tak, že toto je váš veľký deň a za žiadnu cenu si ho nenecháte pokaziť. Nech sa deje čokoľvek z maličkostí, usmievajte sa. Uvidíte, že na kamere budete vyzerať úžasne a zostanú vám zachytené iba tie najkrajšie momenty.


2. Uvolnite sa

Nesnažte sa byť na kamere príliš strojená. Veľa nevestičiek robí chybu, keď sa snaží pózovať. Ak ste pred kamerou predtým nikdy nestáli, budte sama sebou. Tak budete vyzerať prirodzene. Kameraman a fotograf vás správne nasmerujú, oni vedia, kam vás posadiť z hladiska dobrého svetla a kompozície. Nechajte sa viesť.


3. Dohodnite si stretnutie vopred

Je dôležité, aby ste sa cítili príjemne, Preto, ak mávate pred cudzími ľudmi trému, dohodnite si stretnutie s kameramanom/fotografom vopred. Takto spoznáte ľudí, ktorí s vami budú počas celého svadobného dňa. Na prípravách je obzvlášť dôležitá spolupráca, preto ak máte nejaké svoje predstavy, mali by ste ich vopred povedať.


4. Vyberte krásne miesto

Každá nevestička chce mať, čo najkrajšie zábery/fotky. Preto nad miestom rozmýšlajte už vopred a položte si tieto otázky:


- poskytuje miesto pekne upravený exteriér, príp. dá sa v blízkosti vybehnúť na zaujímavé miesto?

- ktorá časť dňa je na tomto mieste najkrajšia?

- nachádzajú sa v interiéry doplky, ktoré dotvárajú atmosféru miesta, príp. dá sa miesto dozdobiť?


5. Nezabudnite na doplnky

Malé a milé doplnky vám dodajú neodolateľný vzhľad. Samozrejme, že ako nevesta, budete mať krásne nastylované vlasy, nežný makeup a veľa bežných doplnkov, ktoré sa zaznamenávajú na video/foto. Ale ak máte niečo osobné, niečo od mamy, alebo niečo vyrobené špeciálne pre vás a pre túto príležitosť, skúste na tieto doplnky poukázať, aby mohli byť náležite zachytené.

Dúfame, že vám tieto tipy aspoň trošku pomohli a váš svadobný deň bude pre vás ten najkrajší.


#kameramannasvadbu #svadobnykameraman #svadba #svadobnevideo #svadobnyklip #svadobnefoto #luxusnasvadba #svadbasnov #mojasvadba #svadobnyden #svadobnyblog

#tipyprenevestu