Search
  • Martin Nemeth

Svadba v hoteli Zlatý Klúčik: luxusná svadba

Updated: Sep 8

Naše cesty za natáčaním svadobných filmov nás zaviedli na rôzne krásne miesta. Ak aj vy práve chystáte svadbu, možno oceníte a necháte sa inšpirovať našimi postrehmi a príbehmi z týchto miest. Prvý príspevok zo série „Cesta za svadbou“ nás zavedie do krásneho prostredia hotela Zlatý Kľúčik**** v Nitre.Tento možno na prvý pohľad nenápadný hotel na Zobore v sebe ukrýva eleganciu, luxus a dokonalý kľud. Pri natáčaní svadby Mišky a Viďa v tomto hoteli sme boli ihneď po príchode milo prekvapený pokojným luxusne pôsobiacim interiérom. Čo viac, ako pokoj na prípravy, si vo svadobný deň môžete priať? Príjemný dojem sa s nami niesol aj do nevestinho apartmánu, kde pri našom príchode práve prebiehalo líčenie nevesty. Výhodou tohto hotela pre svadobné prípravy je aj jeho rozloženie. Hotel sa skladá z niekoľkých krídel, čo zabezpečuje neveste aj ženíchovi ničím nerušné prípravy. Veď vidieť nevestine šaty pred svadbou vraj neprináša nič dobré!ŠTÝLOVÉ PRIESTORY


Po prvom kontakte s nevestou sme sa vybrali hľadať ženícha, ktorý ale relaxoval v hotelovom wellness centre. Páni si tu ale naozaj prídu na svoje. Hotel totiž ponúka aj cigarový bar umiestnený v privátnej pivničnej časti. Ak budete mať svadbu práve v tomto hoteli, iste na fotenie využite aj tento štýlový priestor.


LUXUSNÁ SVADBA


Ak sa obávate, stretu s hotelovými hosťami počas svadobnej hostiny, vaše obavy nie sú tak celkom na mieste. Hotel Zlatý kľúčik ponúka na tieto príležitosti „svadobný stan“. Nejde však o klasický biely plastový stan, ktorý menšia víchrica zmetie z povrchu zemského, ale o plnohodnotnú pevnú stavbu. Hostina v tomto svadobnom stane Vám zaručí súhru 100% súkromia a luxusu hotela Zlatý kľúčik. A ešte jedna vec. Užite si nádherný výhľad na Nitru. :)
#fotografnasvadbu #fotograftrnava #svadobnepripravy #zlatyklucik

9 views0 comments

Recent Posts

See All