Filmové svadby 2020

Naše predsavzatie do roku 2020 je prinášať vám filmové svadby. Všetko, čo ste doteraz vedeli o našej tvorbe prejde veľkými zmenami. Náš cieľ je priniesť vám z vašej svadby čo najfimovejší zážitok.


Samozrejme nechceme vám narúšať chod svadobného dňa, preto, ak sa rozhodnete pre filmové spracovanie vášho videoklipu, je vhodné ho natočiť buď iný ako svadobný deň, alebo si naň vyhradiť na prípravách a po portrétovom fotení aspoň hodinku čas.


Čo je to filmový klip?

Je to spracovanie vášho svabobného klipu do takej podoby, aby mal divák filmový zážitok. Nejde o dokumentačné natáčanie chodu svadobného dňa. Toto prevedenie sa vyznačuje tým, že v určitých momentoch svadobného dňa, na ktorých sa vopred dohodneme, vstúpime do deja a režisérsky nasmerujeme dianie tak, aby sme ho mohli čo najestetickejšie zachyťiť.


Čo sa dá takýmto spôsobom natočiť a spracovať?

Takýmto štýľom vieme natočiť a spracovať vaše svadobné prípravy, portrétové fotenie, first look, prípadne prvý tanec. Tu sa môžeme spolu vyhrať na filmových záberoch.

Samozrejme nechceme obmedzovať obrad, ani hostinu, ktorá je venovaná zábave, preto tieto časti zostávajú zdokumentované.


Ak vás tento štýľ zaujal, pozrite si promo ukážku.

#kameramannasvadbu #svadobnykameraman #svadba #svadobnyden #svadobnyklip #svadobnevideo #vintagesvadba #trnava #svadbasnov