Malé svadby - skúsenosti s malými svadbami

Aj malé svadby môžu byť nezabudnuteľným zážitkom na celý život. U nás na Slovensku je takýchto malých svadieb zatiaľ stále pomenej. Ale poďme sa pozrieť na to, ako môžete vytvoriť nádhernú atmosféru a hostia budú nadmieru spokojní.



Zaujímavá destinácia

Malé svadby ponúkajú možnosť uskutočniť obrad aj hostinu takmer kdekoľvek. Nemusíte riešiť veľké priestory ani zabezpečovať odvoz pre veľké množstvo ľudí. Preto sa niektorí klienti rozhodnú mať svadbu v zahraničí, kde príde najbližšia rodina a priatelia. Pri malej svadbe sa ľahšie búrajú tradície a mladomanželský pár si môže dovoliť niečo špeciálne (svadba pri mori, svadba na Lomnickom štíte, svadba v múzeu, .... ). Navyše hostia sa počas obradu môžu cítiť priamo v centre diania. Takýto netradičný zážitok bude aj pre nich neodolateľný a vy si splníte váš svadobný sen.


Menej hostí, väčšia paráda.

Nechajte svojich hostí cítiť sa výnimočne. Nešetrite na svadobnom prestieraní ani na malých pozornostiach pre vašich hostí. Čím menšia svadba, tým by sa mali hostia cítiť výnimočnejšie. Aj malá svadba si zaslúži svadobný program a riadnu zábavu. Môžete sa ľahšie vyhrať s detailami. Na malej svadbe usaďte všetkých pri jednom veľkom stole. Takisto dbajte na to, aby sa všetci hostia ocitli na jednej fotke spolu.


FAKTY:

- Pri menšom počte hostí ušetríte na jedle a ubytovaní pre hostí.

- Avšak svadba je výnimočná udalosť, preto si pre menší počet hostí môžete dovoliť rozmanité svadobné prestieranie a pozornosť pre hostí.

- Pri malej svadbe sa jednoduchšie zháňa miesto a toto miesto môže byť výnimočné/netradičné.


#kameramannasvadbu #svadobnykameraman #svadba #svadobnevideo #svadobnyklip #svadobnefoto #malasvadba #svadbasnov #mojasvadba #svadobnyden #svadobnyblog

#tipyprenevestu

ĎALŠIE BLOGOVÉ PRÍSPEVKY A SVADOBNÉ INŠPIRÁCIE:


5 svadobných tipov pre nevestu - Ako vyzerať dobre na svadobnom videu