MENOVKY na svadobný stôl | HANDMADE SVADBA

Menovky na svadobný stôl v handmade prevedení si môžete vyrobiť z pohodlia domova. Ak máte veľkú svadbu a rozhodnete sa menovky vyrábať doma, tak odporúčam vybrať niektorú z jednoduchších variant. Často sa menovka spája s malou pozornosťou pre hostí, milým darčekom, ktorý hostí poteší.


Treba začať s tým, že samotné menovky si vytlačíte na tvrdý papier. Menovky si jednoducho navrhnete aj vo Worde. Jednoduchý variant menovky so stuhou je vhodný, ak potrebujete vyrobiť veľa menoviek. S fontom písma sa môžete vyhrať, ale odporúčam používať bezpätkové a dobre čitateľné písmo. Písmo by malo byť dostatočne veľké na to, aby menovku mohli hostia prečítať už keď sa priblížia k prestretým stolom. Farebnú stuhu môžete voliť podľa vašej svadobnej výzdoby.


Pre milovníkov vínka tu máme nápad na menovky z korku. Môžete použiť korky z vinárstva, ktorého vínko budete podávať na svadobnej hostine, prípadne korky bez potlače. Na vrch korku môžete podľa vlastnej predstavivosti nalepiť buď umelý kvietok, alebo aj viacero kvietkov. Takéto menovky určite nezostanú hosťami nepovšimnuté.

Ak premýšľate nad tvorbou handmade menoviek, nechajte sa inšpirovať naším videom:#handmadesvadba #menovkynastol #svadobnemenovky