Svadba na hrade

Hrad Červený kameň sme vždy poznali ako turistickú destináciu. Avšak tento rok sa nám podarilo navštíviť toto miesto aj trochu inak. Vyskúšali sme si ako sa natáča taká zámocká svadba.


Autentické priestory

Priestory, kde sa pripravovala naša nevesta pôsobili naozaj historicky. Apartmánik bol priestranný, tvorený dvoma izbami, predsieňou, kuchynkou a ponúkal dostatok priestoru aj na odobierku.


Nádvorie hradu sa dá využiť na fotenie, alebo aj na vytvorenie pekných dolňujúcich záberov, avšak nie je uzavreté. Ak vám nevadia navštevníci hradu a ich zvedavé pohľady, dá sa svadobné fotenie zvládnuť aj priamo na nádvorí a v tesnej blízkosti hradu, kde sa nachádza les.Zachytenie obradu

Obrad na hrade je veĺmi lákavý. Ponúka romantické priestory. Konkrétne tu na Červenom kameni sa pred kaplnkou, ktorá je priamo súčasťou hradu, nachádza Rytierska sála. Ak máte veľkú svadbu, polovica hostí váš obrad neuvidí, pretože kaplnka je veľmi malinká. Z hľadiska kamery to však bolo v poriadku, priestoru sme mali dosť a zachytili sme všetky dôležité momenty obradu.


Svadobná hostina

Pre svadobné hostiny má hrad vyhradených viacero sál. My sme tento raz natáčali v jazdiarni. Táto sála je veľká a spotrebuje naozaj veľa výzdoby, ak chcete dosiahnuť estetický a útulný efekt. Čo je plusom, tak určite to, že hostia môžu počas hostiny využiť aj areál hradu, čo večer vytvára magickú atmosféru.


#svadobnykameraman #svadba #svadbatrnava #svadobnyden #kameramannasvadbu #trnava #cervenykamen #svadobnyklip #svadobnevideo #svadobnevidea