SVADOBNÉ DOPLNKY - 1.časť

Svadobné doplnky sú neoddeliteľnou súčasťou každého svadobného dňa. Teraz nebude reč o doplnkoch, ktoré skrášľujú nevestu, ale o dolnkoch, ktoré dodávajú miestu osobitú atmosféru.


Prinášame vám pár vychytávok, ktore sme pre vás počas našich svadobných natáčaní zachytili a možno vás inšpirujú alebo sa v nich dokonca spoznáte.


BUBLIFUKY Veľmi moderné a čoraz viac oblúbene. Spríjemniť môžu samotnú tancovačku, ale aj vniesť atmosféru do nežných momentov. Takisto sa zvyknú používať aj na privítanie novomanželov. Takéto ozvláštnenie vyzerá na fotke alebo videu veľmi živo, pretože určite vyčarí úsmev na nejednej tvári.


MAŠKRTY

Mašktry v podobe svadobných perníčkov, pusiniek alebo koláčikov nechýbajú skoro na žiadnej svadbe. Je to taká stará a dobrá klasika, ktorá nikdy nesklame. Zaujímavé však môže byť aj prevedenie podávania takýchto maškrtiek. Napríklad pusinky sa môžu podávať aj v takýchto nežných papierových klietočkách.

SVADOBNÁ GRAFIKA

Krásne a decentne nadizajnovaná svadobná grafika ohúri nielen svadobných hostí, ale zaujme aj na fotkách. S takýmito kúskami má fotograf možnosť fotiť pekné zátišia, ktoré zostanú nezabudnuteľnou spomienkou na veľký deň.
#kameramannasvadbunitra #kameramannasvadbubratislava #svadbabratislava #svadbanitra #fotografnasvadbunitra #fotografnasvadbubratislava #svadba #svadobnedoplnky #nakjrajsiasvadba #svadbasnov #svadobnagrafika