SVADOBNÉ OZNÁMENIA - DAJÚ SA VYTVORIŤ AJ DOMA

Výber svadobného oznámenia býva častokrát zložitou súčasťou svadobných príprav. Keď si začnete robiť prehľad na pintereste alebo instagrame, budete vidieť veľa neodolateľných ponúk. Zvoliť jednoduché, vintage, klasiku, elegantné alebo moderné prevedenie svadobného oznámenia? Existuje toľko veľa štýľov a ak nemáte vopred vyhranenú predstavu, môže sa vám vyberanie oznámenia časovo predĺžiť.


Svadobné oznámenie si však dokážete vyrobiť aj doma. A výsledok bude určite skvelý. Či už máte rada kreatívne tvorenie alebo chcete, aby vaše svadobné oznámenia vyzerali originálne, nechajte sa inšpirovať. Čoraz väčmi sa stretávame s pojmom handmade svadba. Tak prečo nezačať ihneď aj s tvorbou handmade svadobných pozvánok. Pripravte si chutnú kávu alebo čaj a pustite sa do ich výroby. Pri väčšom mnoštve svadobných oznámení vám určite pomôžu aj družičky. Takto budete mať spoločnú aktivitu a budú hneď vtiahnuté do svadobných príprav.


Svadobné oznámenie si môžete vytvoriť od základov. Ak ovládate grafický softvér napr. photoshop, v tom prípade si môžete stiahnuť template:

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1cp-Tq6NgeuU3r2kx2idmmmYsG6UODhXL?fbclid=IwAR0Wd-JmByzoFWsPnKtiwvdH_V2fEtt6KstzkuARWkUb6W3z0ztIsHM7r6w


Tento template si môžete samozrejme upraviť podľa potreby.

Existujú aj zahraničné stránky, kde si môžete svadobné oznámenie vytvoriť online:

https://www.weddingchicks.com/2_wedding-invitations.html


Ak uvažujete nad tým, že si svadobné oznámenia vytvoríte doma, nechajte sa inšpirovať a pozrite si aj naše video.


#svadobneoznamenie #svadobneoznamenia #svadobnepozvanky #svadobnapozvanka #svadba #svadobneinspiracie #svadobnyblog #svadba2020 #handmadesvadba