Vinárske mestečko Modra

Do tohto útulného mestečka sme zavítali točiť svadbu prekrásneho páru Barborky a Peťa. Dajú sa tu nájsť naozaj skvostné zákutia na fotky a zábery do svadobného videa. Barborka a Peťo mali svadobné fotenie do bodky premyslené, takže nám poukazovali miesta, na ktoré by nás nenapadlo zavítať. Navštívili sme Starý mlyn, ktorý ponúkal nevšednú atmosféru plnú romantiky. Ďalej sme sa boli pozrieť pri kaplnke, ktorá sa nachádza len zopár kilometrov od Modry. Svadobný pár nás zaviedol na miesta ich prvých stretnutí, čo dodalo celému priebehu svadobného dňa osobnejší charakter.

Pozrite si svadobný klip Barborky a Peťa. Prípravy sa síce konali v rodičovskom dome, ale milo nás prekvapilo štýlové zariadenie interiéru domu. Rodičovský dom tiež ponúkal nádherný dvor, kde sa konal "First look" a odobierka pre celú bližšiu rodinu.

Starý dom v Modre, bolo miesto plné prekvapenia. Za starým vinárskym domom sa nachádzalo takého skvostné miesto. Útulné, nádherne vyzdobené a dostatočne veľké pre väčšiu svadbu. Novomanželia aj hostia sa poriadne zabavili a my sme spoznali príjemných ľudí.

Tento rok nás v Modre tiež čaká jedna svadba. Už sa tešíme, tak nás nezabudnite sledovať.

#kameramannasvadbu #svadobnykameraman #svadba #svadobnevideo #svadobnyklip #svadobnefoto #luxusnasvadba #svadbamodra #starydommodra