Wiegerova vila

Neodolateľné priestory Wiegerovej vily nás svojou atmosférou úpne pohltili. Ak máte radi rustikálno-vidiecky štýľ, zájdite sa presvedčiť na vlastné oči. Apartmánik pre prípravy nevesty je útulný a dostatočne veľký. Zmestil sa tam náš kamerový tím, fotograf, vizážistka, kaderníčka, samozrejme nevesta a jej družičky. Vo svadobnom apartmániku nájdete veľké množtvo milých detailov, ktoré vás potešia. Z týchto priestorov budete mať skvelé fotky a samozrejme aj video, lebo všade navôkol je interiér vkusne zariadený.Obrad je možné uskutočniť v exteriéri, ale nakoľko nám akurát pršalo, presunul sa na horné poschodie vily. Ako vidíte, mladomanželia nemusia vôbec ľutovať, pretože miestnosť bola ukážkovo nastylovaná. Na opačnej stane miestnosti boli dokonca umiestnené sedačky a stolíky s čertvými nápojmi pre občerstvenie hostí. Nezabúdalo sa ani na najmenšie detaily.

Zábava mohla nakoniec pokračovať aj vonku, keďže sa nám po oficialitách krásne vyčasilo. Celý areál majú svadobný hostia pre seba, V upravenej záhrade sa nachádzajú lavičky, húpačka a samozrejme záhradné dekorácie. Určite sa tento areál oplatí využiť aj na portrétové fotenie a fotenie s hosťami.

Pozrite si klip zo svadbičky vo Wiegerovej vile a nechajte sa unášať atmosférou miesta.

#kameramannasvadbu #svadobnykameraman #svadba #svadobnevideo #svadobnyklip #svadobnyfotograf #luxusnasvadba #svadbawiegerovavila #wiegerovavila